Studentų praktikaAugalų žavadienį švenčiame kartu su visu pasauliu. Šių metų (2014) Augalų žavadienis buvo minimas kartu su Klaipėdos universiteto botanikos sodu. Botanikos sode įrengėme mūsų suprojektuotą gėlyną - "Rasakila".


DSC_0420Technologijų fakulteto aplinką taip pat reikia papuošti, tad studentai mokėsi kaip parinkti ir sodinti augalus po medžiais. Taip pat svarbu gebėti persodinti ir kambarinius augalus. Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:KD2-2 kurso studentai su dėstytojomis Vida Gerikiene ir Diana Baravykaite 2012 m. birželio mėnesį  praktikos metu parinko augalus ir įrengė UAB "Gargždų pramogos" aplinkoje augalų kompozicijas. Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:KD2-2 kurso studentai su dėstytojomis Vida Gerikiene ir Diana Baravykaite bei mūsų absolventu Petru Daukantu mokėsi kaip reikia įrengti veją. Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:KD2-2 kurso studentai 2012 m. birželio mėnesį  praktikos metu įrengė augalų kompozicijas Gargždų miesto centrinėje gatvėje. Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:ŽD6-3 kurso studentai 2010 m. spalio 05 d.  praktikos metu dalyvavo konkurse „Idėjų parkas“ Zapyškio medelyne „Kika Flora“. Jie turėjo galimybę suprojektuoti ir įrengti augalų kompoziciją.

Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:

ŽD6-3 kurso studentai praktikos metu dalyvavo atliko ir rudeninius darbus sodybose, kuriose atliks ir savo baigiamuosius darbus. 

Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose:

ŽD6-2 kurso studentai 2010 m. birželio mėn. praktikos metu Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Gargždų seniūnijos prašymu padėjo įrengti vienmečių gėlių gėlynus Gargždų mieste.

Kaip jiems sekėsi galima matyti nuotraukose: