Tarptautiniai ryšiai2009m. vasario mėn. lektorė Regina Malakauskienė pagal Erasmus mainų programą vyko į Turkiją, Mustafa Kemal Universitetą.


2009m. nuo vasario mėn. studentai Giulnara Rasulova ir Darius Rybakovas pagal Erasmus mainų programą studijavo Turkijoje, Mustafa Kemal Universitete.


2010m. rugsėjo mėn. pagal Erasmus mainų programą iš Turkijos, Mustafa Kemal Universiteto atvyko Assist. Prof. Dr. Mustafa Atmaca.
2010m. spalio mėn. pagal Erasmus mainų programą iš Latvijos, Rezeknės aukštosios mokyklos atvyko lektorė Vilma Keiša.


2010m. gruodžio mėn. 6-9 dienomis doc. Jurga Kučinskienė pagal Erasmus mainų programą buvo išvykusi į Turkiją, Ispartos miestą - Suleyman Demirel universitetą. Aplankytas universitetas pasižymi savo dydžiu ir studijų programų įvairove. Ten studijuoja 50000 studentų, yra 11 fakultetų, 11 profesinę kvalifikaciją suteikiančių mokyklų, įvairūs mokslo centrai. Doc. Jurga Kučinskienė paskaitas skaitė Miškininkystės fakultete, kuriame yra vykdomos Kraštovaizdžio architektūros studijos. Susipažino su Ispartos miesto parkais bei buvo nuvykusi į nacionalinį parką.


2011m. studentės Jurgita Ignotienė (ŽDi7-4) ir Laima Rauktytė (ŽD8-3) pagal Erasmus mainų programą buvo išvykusios į Turkiją, Ispartos miestą - Suleyman Demirel universitetą studijoms. Aplankytas universitetas pasižymi savo dydžiu ir studijų programų įvairove. Ten studijuoja 50000 studentų, yra 11 fakultetų, 11 profesinę kvalifikaciją suteikiančių mokyklų, įvairūs mokslo centrai. Studentės studijavo Miškininkystės fakultete, kuriame yra vykdomos Kraštovaizdžio architektūros studijos.


2012m. studentė Sigita Budginaitė (KD1-3) pagal Erasmus mainų programą buvo išvykusios į Turkiją, Ispartos miestą - Suleyman Demirel universitetą praktikai. Studentės praktiką atliko Miškininkystės fakultete, kuriame yra vykdomos Kraštovaizdžio architektūros studijos. Apkeliavo nemažai Turkijos miestų, pamatė skirtingą šios šalies kraštovaizdį.